Odnímateľný vnútorný štyri sezóny Sukňa pláštenka

Tento pláštenka je vyrobená z oxfordovej tkaniny a nezmizne. Vnútorným materiálom je sieťovina z polyesterových vlákien a odnímateľná vložka je polárna fleeceová tkanina. Vhodné pre všetky typy vonkajších pracovníkov, ktoré sa nosia, sú mäkké a teplé. Oblečenie je uzavreté pomocou zipsov a gombíkov, aby sa zabránilo namočeniu dažďa. Odnímateľná vložka robí všetky obdobia nosenia. Je vhodný pre pracovníkov počas obdobia dažďov, pracovníkov v oblasti dodávok potravín, personálu prepravy, pracovníkov chladničiek a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte

未标题-1.jpg

Obrázky produktov

obal

包装 .jpg

O nás

Shenzhen Youyi Uniform Co, Ltd je profesionálny výrobca ochranných odevov výrobcu. Bol založený už viac ako 10 rokov.

Naše výrobky zahŕňajú najmä protipožiarne odevy, antistatické oblečenie, oblek hasičov, reflexné odevy a ochranné plášte, atď. Používajú sa predovšetkým v ropných poliach, baníctve, uhoľných, lodných, dopravných, stavebných a iných priemyselných odvetviach. Naše výrobky prísne dodržiavajú LA, EN, ISO atď.

Máme vlastnú značku a môžeme tiež poskytovať OEM služby. Používame kvalitu ako našu záruku a bezpečnosť ako náš účel. Vítame každého, kto objedná produkty.

公司 图片 .jpg


Kroky spolupráce

合作 流程 .jpg

FAQ

1.Potrebujeme prispôsobiť pracovné oblečenie. Môžete poskytnúť dizajn?

Máme veľa druhov rôznych dizajn pracovných odevov, môžete nechať svoju e-mailovú adresu, pošlem vám niekoľko obrázkov na výber.

2.Čo ak je problém s kvalitou?

V priebehu jedného roka, ak je to kvôli problémom s našou výrobou alebo tkanivami, môžeme poskytnúť náhradné služby; ak je poškodená človekom, nemôže byť vymenená.

3.Máte továreň?

Áno, naša továreň adresa je v Shenzhen, Čína. Vitajte na návštevu kedykoľvek.

Vyšetrovanie