Pracovný stavebný robotník na mieru pre mužov

Jedná sa o strojové nohavičky s dlhým rukávom s funkčnými vreckami.

Podrobnosti o produkte

working area pant

1, čo je to?

A: je to pracovné nohavice alebo pracovné nohavice. náš pracovník si môže vziať na seba toto pracovné nohavice, zatiaľ čo robia budovy, opravy alebo iné práce. to im môže priniesť skvelé výhody. Pretože má veľa vreciek a dosť veľké vrecká na uloženie vašich nástrojov a súkromných predmetov. Rovnako ako pravítko, kladivo, zverák, iphone a ďalšie položky.


2, Aký druh ľudí to bude potrebovať?

Odpoveď: Inžinier, stavebný alebo stavebný robotník, viac oblasti, ktorá bude počas práce potrebovať veľa nástrojov. alebo viac oblastí, ktoré si počas práce budú musieť vziať veľa materiálu. alebo viac pracovnej oblasti, ktorá bude mať rada nohavice s multifunkčnými vreckami.


3, Ako to vyzerá?

A: pozri obrázky

cargo pant 3 jpg


4, uvedenie podrobností

- 2 predné vrecká
- 2 zadné vrecká
- 2 vrecká na nohy
- vrecko na náradie
- stojan na perá
- vrecko na pravítko
vrecko na mobilný telefón
- bezpečnostné vrecko na zips
- kolenné vrecká
- nastaviteľná elastická zadná časť
- šitie pomocou troch ihiel
- veľký lem (extra 5 cm)

- chrániče kolien proti oderu


5, Aká látka sa používa?

Odpoveď: Najlepšie vybraná bavlnená zmes s obsahom 300 g / m2 s vysokou priedušnosťou, vysokou absorpciou vlhkosti a vysokou odolnosťou proti oderu.


6, Ako si objednať?

Odpoveď: kontaktujte náš predaj a požiadajte o cenovú ponuku z našej predajnej ponuky - akceptujte cenovú ponuku - získajte predbežnú faktúru z našej platby za transfer - výrobu zabezpečenú našim dodávkovým tovarom - dostanete tovar a spätnú väzbu k nám.


7, Môžem si dať svoje vlastné logo?

Odpoveď: Áno, na nohaviciach akceptujeme úplné prispôsobenie. ako je napríklad prispôsobenie dizajnu, prispôsobenie loga, prispôsobenie farieb, prispôsobenie veľkosti, prispôsobenie štítkov a ďalšie vaše požiadavky na prispôsobenie môžu byť akceptované.


8, Môžem urobiť ukážkovú objednávku ako prvú z hromadnej objednávky?
A: Áno, akceptujeme výrobu vzorky pred hromadným odberom.


9, Ako môžem získať nohavice?

A: môžeme dodávať po mori, letecky alebo medzinárodným expresom. tiež vás môžeme prijať, aby ste zariadili svojho čínskeho agenta v mojej továrni, aby pre vás vyzdvihol nohavice.


10, Ako dlho bude potrebné na výrobu?

Odpoveď: U vzorových nohavíc môže byť pripravená na odoslanie do 7 až 15 dní po prijatí vašej vzorky. V prípade hromadných nohavíc môže byť loď pripravená do 20 - 45 dní po prijatí zálohy.


11, Ako zabalíte nohavice?

A: 1ks nohavíc do 1ks polybag. 40-50ks nohavíc do jednej škatule.

包装


12, Zavedenie závodu

前台

车间

Shenzhen youyi jednotné čo., Spol. Profesionálna uniformná továreň s viac ako 19 rokmi skúseností v Číne, na ploche viac ako 1 000 m2 v priemyselnom parku hongpenghui v okrese Bao'an v Šen-čene, vybavená viac ako 200 kvalifikovanými krajčírskymi šijacími strojmi, viac ako 20 výrobnými linkami, s mesačnou kapacitou viac ako 100 000 kusov, s najvyššou kvalitou dovážanou do Talianska odevný stroj a vysoko efektívny baliaci stroj. Naša továreň poskytuje predovšetkým OEM / ODM prispôsobenie výroby služieb pre všetky druhy bezpečnosti, ochranu pracovných odevov uniformu, požiarnej ochrany pracovných odevov uniformy, bežných priemyselných pracovných odevov uniformy, pláštenky do dažďa a podobne. S bohatými skúsenosťami v posledných 19 rokoch, za dobrú spoluprácu s našim zákazníkom, vždy poskytujeme bezkonkurenčný najrýchlejší dodací čas, najvyšší štandard prísnych postupov kontroly kvality, najvýhodnejšiu cenu, službu predaja srdcom za srdce, TT priamo na firemný účet alebo platby Alibaba Trade Assurance. Okrem toho, čo je najdôležitejšie, na splnenie medzinárodných noriem v oblasti bezpečnostných pracovných odevov, naše uniformy sú vyrobené pomocou certifikovaného textilného materiálu, ktorý vyhovuje príslušným medzinárodným predpisom vrátane noriem EN ISO11611 a 11612, NFPA 2112, NFPA 70E, ASTM F1506, ENISO 14116, EN1149-5, EN ISO 20471, EN 342, EN 61482, EN13034, EN14058, EN343 atď.


13, Kontaktný predaj

Davin Chen

Mob: 0086 13677054910

Wechat: 008613677054910

Whatsapp: 0086 13677054910

E-mail: davin@youyigarment.com

Shenzhen Youyi Uniform Co, Ltd

Pripojiť: budova A, priemyselný park hengpenghui, priemyselný park gonghe, mesto xixiang, okres Bao'an, Shenzhen, Čína.

my business card


Jedná sa o strojové nohavičky s dlhým rukávom s funkčnými vreckami.

Vyšetrovanie