Prečo si vybrať oblečenie na bavlnu s nepríjemným plameňom

- Jun 26, 2018-

Ochranný odev je ochranný ochranný odev. Používa sa hlavne na ochranu pracovníkov pred nosením oblečenia v prítomnosti iskier alebo horľavých látok alebo v prípade požiaru. To môže účinne zabrániť šíreniu plameňa v určitom časovom období a dáva užívateľovi čas na vylúčenie z nebezpečenstva.

Väčšina oblečenia spomaľujúceho plameň je rozdelená na dva druhy, jeden pre spomaľovač horenia po dokončení, čím väčší je obsah bavlny, tým lepšie je plameň-spomaľujúci účinok a vždy má čas na umývanie, všeobecne 50-100 krát, ak viac ako toto číslo, účinok spomaľovania horenia je značne znížený, je potrebné zmeniť oblečenie; jeden je vnútorne spomaľujúci horenie alebo trvalý plameň, tento druh odevu spomaľovania horenia je oveľa väčší ako po dokončení spomaľovača horenia, ale relatívna cena je oveľa vyššia ako pôvodná.

Všeobecne platí, že ak pracovná adresa nemá zjavný otvorený plameň alebo nie je prevádzkovaná v blízkosti roztaveného kovu, môžete platiť menej peňazí a vybrať si lepšie bavlnený spomaľovač horenia. Napríklad ropné polia, opravárenské závody, čerpacie stanice, petrochemické závody, hutníctvo, elektrická energia a iné priemyselné odvetvia si môžu vybrať bavlnené protipožiarne odevy.