Ako si vybrať oblečenie spomaľujúce plameň

- Jun 11, 2018-

Ochranný odev je bežný typ ochranného oblečenia. Používa sa predovšetkým v hasiacich, perochemických, čerpacích staniciach, ropných poliach, elektrickej energii, hutníctve, opravách a iných odvetviach na výrobu požiarnych oblekov, záchranných odevov, zváračských odevov, oblečenie atď.

Protipožiarne oblečenie Vyberte profesionálne tkaniny spomaľujúce horenie a vlákna spomaľujúce horenie na šitie. Tkaniny spomaľujúce horenie nie sú látky spomaľujúce horenie, ale sú špeciálne spracované, aby zabránili šíreniu plameňa a automaticky ich uhasili v určitej dobe.

Tkaniny spomaľujúce horenie sú rozdelené na tkaniny spomaľujúce horenie z chemických vlákien (vrátane polyesterových vlákien spomaľujúcich horenie, nylonu retardéra horenia, aramidu, nehorľavého viskózy, akrylu retardujúceho horenie atď.) A prírodného vlákna spomaľujúceho horenie (vrátane bavlny, konope atď.). Rôzne zložky, rôzne normy, rôzne odvetvia, ceny sú odlišné.

Počet umývaní: Počet umývaní látok spomaľujúcich horenie je dôležitý. Ak je počet krát veľký, môže sa niekoľkokrát premyť a výkonnosť spomaľovača horenia je stále tam, doba opotrebenia je dlhšia. Teraz je v podstate rozdelený na umývanie, viac umývanie a trvalé tri, podľa potrieb podľa vlastného výberu.

Podľa účinku spomaľovania horenia sa rozdeľuje na jednorazový retardér horenia, umývateľný retardér horenia a trvalý retardér horenia. Jednorazové tkaniny spomaľujúce horenie majú nízke náklady a nízku kvalitu. Môžu sa nosiť len raz. Umývateľné a samozhášacie materiály sú tiež známe ako retardéry horenia po dokončení. Čím väčšie množstvo bavlny v tkanine, tým lepšie je plameň-spomaľujúci účinok. Všeobecne sa ako tkanina spomaľujúca horenie zvolí čistá bavlna; Horľavosť sa tiež nazýva vnútorná spomaľovanie plameňa. Tento typ tkaniny je hlavne aramidový a akrylový.

Preto pri nákupe si musíte vybrať oblek proti ohňu, ktorý vyhovuje vášmu odvetviu podľa vyššie uvedených požiadaviek.

Nomex ⅢPožiarne oblečenie

小图1.jpg

Obliekanie proti spätnému ohňu

小图1 (2).jpg