Ochranné odevy, bezpečnosť cestných anjelov

- Jun 08, 2018-

Keď príde v lete, teplota stále stúpa. Zamyslite sa nad hygienickými pracovníkmi a dopravnými asistentmi okolo nás. Aj keď je teplota vysoká, musia sa držať svojej práce. Kvôli svojim špeciálnym pracovným úlohám budú prechádzať cez nekonečný tok dopravy po celý deň. Medzi nimi je ich bezpečnosť skutočne trochu znepokojujúca. Preto výber dobrého ochranného odevu s vysokým odrazom pridá ochrannú líniu k bezpečnosti pre sanitárnych pracovníkov pracujúcich v prednej línii!

Zdravotnícki pracovníci boli vždy známi ako "anjeli" a "mestskí kozmetológovia". Sú zodpovední hlavne za upratovanie a hygienu ulíc, dávajú ľuďom čisté životné prostredie a nechajú ľudí okolo nich cítiť krásu mesta.

Väčšina hygienických pracovníkov pracuje skoro ráno a neskoro večer. Často majú dopravné nehody, pretože označenia nie sú zrejmé. V záujme ochrany osobnej bezpečnosti hygienických pracovníkov alebo dopravných policajtov v práci je obzvlášť dôležité, aby každý zamestnanec nosil viac ako 2 kusy bezpečnostného ochranného odevu so silným reflexným znakom.

Každý kúsok proti ochrannému oblečeniu, reflexnému materiálu, počtu reflexných pásikov a šírke reflexného pásika je možné prispôsobiť. Vložte taký odrazný odev, v prípade relatívne tmavého svetla, je pre vodičov jednoduchšie, aby vodiči viedli k odhaleniu v čase.


Hi Vis Jacket

hi-vis-bomber-jacket16523862763.jpg

Hi-vis detská bunda

hi-vis-bomber-jacket1652386276.jpg