Odstránenie protipožiarneho oblečenia

- Apr 13, 2018-

skontrolovať

Skontrolujte vnútorné a vonkajšie balenie protipožiarneho ochranného odevu a bezpečnostné značky každej ochrannej známky a špeciálnych výrobkov na ochranu práce sú úplné a správne s pokynmi na pranie, údržbu a údržbu.

vidieť

Skontrolujte vzhľad ochranného odevu zabraňujúceho ohňu. Nesmie dôjsť k poškodeniu povrchu, poškodeniu a poškodeniu. Štruktúra obuvi spomaľujúcej horenie musí byť golier, manžeta a spodný lem, aby sa predišlo horúcemu bozku alebo iskreniu, ktoré môžu poškodiť ľudské telo. Jasné vrecká by mali byť pokryté tak, aby sa nestratili kovové škvrny ani iskry. Pri odvádzaní tepla by otvor pre odvzdušnenie mal byť pod podpazuší, chrbtom a vnútrajškom rozkroku, aby nevnikol do vonkajšieho cudzieho telesa.

dotyk

Vyššia kvalita protipožiarneho obleku je jemná a nedráždi pokožku.

Čucha

Niektoré nekvalifikované retardéry horenia majú určitú toxicitu a majú určitý dráždivý zápach. Ochrana proti ohňu podlieha vôňu paketu, nie zápachu alebo štipľavého zápachu.

vyskúšať

Vak a dekorácia ochranného oblečenia spomaľujúceho horenie by nemali mať vplyv na bežnú prácu. Ak je to pohodlné, rýchle a rýchle, mali by byť rýchlo odstránené.