Znáte kombinézy?

- May 24, 2018-

Koncepcia

Šatky tu znamenajú, že kabát a nohavice sú jednodielne. V špeciálnom pracovnom prostredí a povahe práce, kombinézy pre pracovníkov, ktorí potrebujú osobitnú ochranu. Vo všeobecnosti má silnú ochrannú funkciu. Po jej opotrebovaní sa zníži kontakt s pokožkou škodlivými látkami. Šatky obvykle používajú špeciálne tkaniny, ako sú antistatické látky, retardéry horenia, odolné voči opotrebovaniu, odpudzujúce olej alebo odpudzujúce vodu atď.

Profesionálna voľba

Princíp dizajnu pracovných odevov je najprv zameraný na rôzne odvetvia, rôzne spoločnosti v tom istom odvetví, rôzne pozície v tej istej spoločnosti a rôzne identity, pohlavia atď. V tej istej práci. Cieľový dizajn poukazuje na rôzne body, prečo ľudia nosia, nosia čas, miesto nosenia, prečo nosia a čo nosia.

Ekonomická voľba

Okrem niekoľkých drahých pracovných odevov, ako je špeciálne obradové odevy, väčšina vyžaduje primeraný pomer ceny a výkonu.

To znamená, že za predpokladu rovnakého zmyslu pre krásu a funkciu by kombinézy mali čo najviac znižovať náklady a mali by venovať pozornosť detailom, ako je štýl, materiály, jednoduchosť výroby a štruktúra oblečenia.

Funkčný výber

Spodné prádlo môže byť založené na ich vlastnej situácii v spoločnosti, vybrané textílie, ako napríklad: stavebná firma, by mala vybrať tkaniny odolné voči opotrebovaniu; elektronická spoločnosť by mala používať antistatické tkaniny.

Mali by byť vybrať správne tkaniny v čase úpravy pre pracovníkov, aby dosiahli najlepšiu praktickosť.

未标题-1.jpg