pracovné oblečenie tkaniny

- May 14, 2018-

Teraz viac a viac firiem sa zameriava na firemnú kultúru a firemnú jednotu, takže firemné pracovné odevy sa postupne stávajú firemnou krajinou.

Firemné pracovné odevy používajú väčšinou bavlnené alebo polyesterové bavlnené tkaniny, ktoré majú tieto charakteristiky:

1, Ekonomická charakteristika: Najdôležitejšou vlastnosťou nástrojových textílií sú ekonomické výhody. Mnohí zamestnanci budú po dovŕšení zamestnania vybavený kombinézy. Vzhľadom na počet zamestnancov je mimoriadne dôležité vybrať si ekonomický zdroj. Nástrojové tkaniny sú pracovné odevy pre všetky podniky. Najhospodárnejší zdroj výroby.

2, Funkčnosť: Podľa odlišnej povahy spoločnosti existujú rôzne typy nástrojov, ako napríklad: stavebné firmy, by mali používať plátno s vysokou abráziou (ploché tkaniny) alebo textilné tkaniny značky Oxford; elektronické spoločnosti by mali používať antistatické tkaniny na výrobu náradia atď.

3, pohodlie a odolnosť proti opotrebovaniu: Pretože oblečenie je zamestnanec nosiť najdlhšie oblečenie, musí byť pohodlné a odolné, nástrojové tkaniny majú tieto základné vlastnosti.