znalosti požiarnej bezpečnosti v lete

- May 21, 2018-

Leto je horúco a počasie je suché. Je to oblasť s vysokým rizikom požiaru. Hasiči odporúčajú, aby letný rodinný oheň venoval pozornosť nasledujúcim "šiestim bogeys":

Prvým je zabrániť poruchám spôsobeným požiarom domácich spotrebičov. Elektrické pece, elektrické žehličky atď. Sa používajú na zabránenie požiaru spôsobenému starnutím liniek a častým používaním káblov, čo má za následok poškodenie elektrických vodičov.

Po druhé, vyhnite sa cigaretám, ktoré hádzajú cigarety, aby spôsobili požiar. "Cigarety môžu zničiť Wan Zhanglou." Nemôžete hodiť cigarety, najmä v kuchyni, kde je veľa horľavých predmetov.

Po tretie, vyhnite sa spaľovaniu ohňostrojov a spôsobíte požiar. Ohňostroje potrebujú správne metódy vypúšťania. Po vypustení musí byť lokalita skontrolovaná a vyčistená, aby sa zabránilo potenciálnemu požiaru.

Po štvrté, zabráňte horiacemu ohňu a zapaľovanie. V odpadoch môžu byť horľavé a výbušné materiály, ako sú zvyšky LPG, sklenené fľaše, petardy, zapaľovače kvapalných kvapalín atď. Po spálení existuje možnosť výbuchu.

Po piate, zabráňte úniku plynu spôsobenému spaľovaním. Po zistení úniku vzduchu okamžite zatvorte ventil vzduchu a vypínač a otvorte dvere a okná. Nikdy nepoužívajte žiadne spotrebiče vo vnútri alebo používajte vnútorné telefóny a mobilné telefóny. Mali by ste okamžite zistiť, či neprípustné plynové dvere suseda a nepoužívajte zvonček.

Šesť, aby sa zabránilo vybaveniu požiarnej techniky. Každá rodina by mala byť vybavená malým hasiacim prístrojom. Každý člen musí vedieť, ako ho používať.