ako umývať odev s retardérmi horenia s čistou bavlnou

- Jun 15, 2018-

Bavlnené protipožiarne pracovné odevy sú vhodné pre všeobecné priemyselné retardéry horenia a tepelnú ochranu. Ich vlastnosti spomaľujúce horenie sú priľnavé k vláknami sériou chemických úprav, takže pri čistení treba venovať mimoriadnu pozornosť, aby sa čo najdlhšie udržiavala ochrana pred spomaľovaním horenia. A pred použitím by sme mali byť jasní, nohavice s retardovanými plameňmi majú aj veľa nevhodných príležitostí, ako je požiar, kovové striekajúce prúdy, priemyselné lúče a škodlivé zdroje svetla, veľké množstvo zváracích liahní, vysokoteplotné prostredie, príležitosti na chemické rozstrekovanie a koróziu ,

Pri umývaní a sušení bavlny proti ohňu sa musia dodržať nasledujúce body:

1.Pred prvým použitím sa musia nové pracovné odevy spomaľujúce horenie umyť.

2. Teplota prania by sa mala kontrolovať pod 60 ° C, nepoužívajte vriacu vodu. Pod predpokladom zabezpečenia čistoty sa pokúste použiť relatívne nízku teplotu vody, regulovať rýchlosť zrážania oblečenia, aby ste predišli zmenšeniu pracovného oblečenia.

3. Pri umývaní protipožiarneho pracovného oblečenia by malo byť používané predávanie domácich syntetických umývacích prostriedkov, biosyntetického čistiaceho prostriedku, hodnota pH je najlepšie neutrálna. Nikdy nepoužívajte silné oxidačné činidlá, ako sú bieliace prášky, bielidlá a iné produkty chlórnanu sodného, aby sa zabránilo použitiu zmäkčovadiel. Tieto chemické zložky môžu znížiť spomalenie horenia oblečenia.

4. Vyhnite sa používaniu mydla a mydla.

5. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu po umývaní, môžete prirodzene vyschnúť vzduchom alebo sušiť v sušičke a teplota sušenia by mala byť nižšia ako 70 ° C, keď je oblečenie sušené alebo je ešte mokré, okamžite vziať oblečenie zo sušičky Choď aby sa oblečenie neprekonávalo. Ak potrebujete žehlenie, je lepšie byť horúci, ak je oblečenie stále vlhké. Pracovný odev odolný proti horeniu z bavlny môže byť tiež chemicky čistený a všeobecné komerčné chemické čistiace prostriedky neovplyvnia ich vlastnosti spomaľujúce horenie.

Bavlnené plameňové odevy

小图.jpg