Vyberte si kúpiť pláštenka

- Apr 13, 2018-

Plášť plášte vonku tam bude väčšinou do výšky vybrať pláštenka veľkosť tabuľky, ale kvôli pláštenka na tvorcov trhu robiť pláštenka, veľkosť je iná, takže nenavrhnúť spotrebiteľov viac ako veľkosť pláštenka ísť priamo kúpiť rôzne značky pláštenka, náchylné k chybe.

Plášť je najlepšie vyskúšať, ale väčšinou sa predáva hypermarket pláštenka nemôže skúsiť to, naznačujú, že obyčajné oblečenie ľudia kúpiť LM, pláštenka, a tak ďalej, prepláchnuť sex by bolo lepšie, a to aj zimné oblečenie je viac k dispozícii.

Objímka: keď sa pokúsite na pláštenku, ruka sa zdvihne vertikálne, aby sa zistilo, či je dĺžka rukáva vhodná, príliš dlhá, ale nie príliš krátka.

Dĺžka: spodná hrana pláštenka je najlepšia medzi stredom tela a členkom, pretože je príliš krátka na to, aby bola zakrytá, a príliš dlho na jazdu na zemi.

Obojok: Tlačidlo hore, hlava sa môže kedykoľvek otáčať bez ťažkostí s dýchaním.

Reflexný pás: žltý pláštený plášť je odvážny a bezpečný. Ak je tmavá, mala by byť vyššia ako 2 cm s reflexnými prúžkami a vyrobená z PVC.

Nepriepustný pás: zvláštnu pozornosť venujte puzdru na spodný koniec šijacej nite automobilu bez vody. Otočte sa vnútri pláštenka, skontrolujte, či je v šijacej nite vodotesný pás, alebo ak je voľný, nie je vhodný na kúpu.

Kryt obuvi: na dosiahnutie najlepšej ochrany môžete nosiť ochranný kryt dažďovej obuvi.

Dážď klobúk: pri jazde na motocykli noste prilbu, takže je malý vplyv nosenia dažďového klobúka na ochranu pred dažďom.