Čínska výroba nepremokavého oblečenia má dlhú históriu

- Apr 13, 2018-

Čínska výroba nepremokavého oblečenia má dlhú históriu, pred tisíckami rokov, pracujúci ľudia našej krajiny používali tung olejový náter na tkaniny, aby sa dažďovú handričku, pláštenka. Neskôr kyselina stearová, kamenná vosková vodonepriepustná kaša, vzhľad gumového pláštenka, vzhľad, pocit, že sa cítia lepšie, ale dažďová odolnosť, trvanlivosť je obmedzená. S rozvojom nového materiálu a poťahovania priemyslu, gumové potiahnuté tkaniny objavil. Vďaka svojmu dobrému dažďovému efektu sa používa na výrobu vojenských a priemyselných plášten, ktoré vyžadujú vysokú odolnosť proti dažďu. V našej krajine sme používali gumovú poťahovanú látku, ktorá bola vyrobená z nepremokavého oblečenia už takmer 50 rokov, doteraz sa stále používa ako hlavný materiál na výrobu nepremokavého oblečenia. Priepustnosť vzduchu je jeho hlavnou nevýhodou, pre zdravie pracovníkov a pohodlné nosenie, riešenie problému nepriepustnosti je najvyššou prioritou.

Po päťdesiatych rokoch sa objavila tkanina s organickým silikónovým nepremokavým dokončovacím činidlom, ktoré má charakteristiky silnej odolnosti voči vode a trvanlivosti a vzhľad organického fluóru robí vodoodpudivú a vodoodpudivú hladinu na ďalšiu úroveň. Použite organický kremík, organický fluór na spracovanie pláštenka, vetraný a zabraňuje dažďu, ale trvanlivosť je zlá, po dlhom období dažďovej búrky, ktorá sa má vyprať, bude mať fenomén presakovania.

Po založení novej Číny, s rozvojom priemyselnej a poľnohospodárskej výroby, ochranný odev, najmä funkcia špeciálneho ochranného oblečenia, vrátane nepremokavého oblečenia, potenciálny trh, postupne známy a pozornosť veľkého počtu vedeckých výskumov, podnikov, ktoré sa zaoberajú výskum, vývoj, nalievanie na výkon. Niektorí odborníci robia ťažkú prácu z rôznych uhlov, ako je materiálový výskum a vývoj, návrh odevov, hodnotenie funkcií a aplikácia. Niektoré z nich vytvorili vedecký výskum, výrobu, integráciu predaja a objavili sa množstvo vysoko kvalitných, bohatých a priekopníckych profesionálnych technických pracovníkov. V uplynulých rokoch sa niektoré mestá a dediny rýchlo rozvinuli, hlavne s použitím gumenej potiahnutej textílie a výrobkov z PVC a polyetylénu.