Čierna farba, stavebný robotník kombinézy na zákazku

Čierna farba, stavebný robotník kombinézy na zákazku

Podrobnosti o produkte

Čierna farba, stavebný robotník kombinézy na zákazku

Coverall80-cvrl1.jpg

Postarajte sa o stavebného robotníka.

Preto pracovníci zvyčajne nosia kombinézu nielen preto, že ich chránia pred celým radom nebezpečenstiev, ale aj preto, že im pomáhajú dobre vykonávať svoju prácu. Na staveniskách sa často vyžadujú kombinézy, ktoré chránia pracovníkov pred nebezpečenstvami, ako je oheň alebo plameň.

Coverall80-cvrl2.jpg

Vyberte najlepšiu kvalitu kombinézy stavebných robotníkov.

Rôzne pracovisko bude mať rôzne riziká. Rôzne nebezpečenstvo si bude vyžadovať rôzne ochranné odevy. A rôzne ochranné odevy budú mať rôzne náklady. Nákup kvalitné kombinézu za nízku cenu.

Páči sa mi to,

Je na pracovisku nebezpečenstvo požiaru?

Má pracovisko oblúkový blesk?

Je na pracovisku nebezpečenstvo pohybu rastlín?

Potrebuje pracovisko, aby bol statický dôkaz?


Coverall80-cvrl1

Na aký druh pracoviska je to vhodné?

Je to kvalitný kombinéza stavebných robotníkov. Je to odev spomaľujúci horenie / odev FRC. Je to antistatické oblečenie. Je to pracovné oblečenie z polyesteru a bavlny 88/12. Má reflexnú pásku 3 m na pleciach, rukách a nohách. Jeho vlastnosti sú ohňovzdorné, antistatické, s vysokou reflexnou viditeľnosťou, priedušné pohodlné a odolné proti opotrebeniu. Ak vaše stavebné dielne vyžadujú tieto funkcie, bude táto kombinéza najlepšou voľbou.


špecifikácia

Stravovanie: bezpečnostná pracovná uniforma.

Štýl: bojler.

Farba: čierna, oranžová, červená, modrá, námornícka alebo na mieru.

Materiál látky: keprovka z polyesteru a bavlny 88/12, odolná proti ohňu a statická.

GSM: 180 - 300 g / m2.

Reflexné pásy: reflexná páska 3 m s retardérom horenia.

Stabilná farba: 3-5 stupňov.

Vrecká na hrudi: skrytý zips pod klopou vrecka. dve náprsné vrecká.

Šikmé vrecká: dve šikmé vrecká na nohavice.

Bočné vrecká: dve bočné vrecká bez klapky.

Predné zapínanie: predné obojsmerné zapínanie na zips.

Pás: elastický pás.


前台.jpg Profil spoločnosti


Shenzhen youyi jednotné čo., Spol. Profesionálna uniformná továreň s viac ako 19 rokmi skúseností v Číne, pokrytá viac ako 1 000 ㎡ v priemyselnom parku hongpenghui v okrese Bao'an v Šen-čene, vybavená viac ako 200 kvalifikovanými krajčírskymi šijacími strojmi, viac ako 20 výrobnými linkami, s mesačnou kapacitou viac ako 100 000 kusov, špičkovou kvalitou v Taliansku dovezený odevný stroj a vysoko efektívny baliaci stroj. Naša továreň poskytuje predovšetkým OEM / ODM prispôsobenie výroby služieb pre všetky druhy bezpečnosti, ochranu pracovných odevov uniformu, požiarnej ochrany pracovných odevov uniformy, bežných priemyselných pracovných odevov uniformy, pláštenky do dažďa a podobne. S bohatými skúsenosťami v posledných 19 rokoch, za dobrú spoluprácu s našim zákazníkom, vždy poskytujeme bezkonkurenčný najrýchlejší dodací čas, najvyšší štandard prísnych postupov kontroly kvality, najkonkurenčnejšiu cenu, službu predaja srdcom za srdce, TT priamo na firemný účet alebo platby Alibaba Trade Assurance. Okrem toho, čo je najdôležitejšie, na splnenie medzinárodných noriem v oblasti bezpečnostných pracovných odevov, naše uniformy sú vyrobené pomocou certifikovaného textilného materiálu, ktorý vyhovuje príslušným medzinárodným predpisom vrátane noriem EN ISO11611 a 11612, NFPA 2112, NFPA 70E, ASTM F1506, ENISO 14116, EN1149-5, EN ISO 20471, EN 342, EN 61482, EN13034, EN14058, EN343 atď.Kontakt pre objednávku

Davin ChenSkúsený manažér predajaMob: 0086 18576622458Wechat: 0086 13677054910Whatsapp: 0086 13677054910Email: davin@youyigarment.comShenzhen Youyi Uniform Co., Ltd.

moja vizitkaVyšetrovanie