Pracovné odevy oranžovej farby

Oblek na hasenie lesných požiarov sa používa na požiar v lese, alebo ak sa lesný majetok stretne s veľkým požiarnym poľom, ochranný odev, ktorý sa nosí počas hasičskej záchrannej služby, môže byť dodatočne vybavený požiarnymi, veternými hasiacimi prístrojmi. a iné zariadenia na hasenie a záchranu.

Podrobnosti o produkte

1, Parameter produktu


 • Oranžová, s použitím stálej bavlny spomaľujúcej tkaniny, tkanina spĺňa európsky štandard pre vývoz, s použitím čistej bavlny tkaniny, po horenie spomaľuje ošetrenie, účinok Dobrý.

 • Látka sa používa na splnenie národného ochranného odevu GB8965-1998

 • Vyrobené z C12 × 16 čistej bavlnenej priadze retardéra horenia so silnou umývateľnosťou a silným typom CP.

 • Za nápisom "prevencia lesných požiarov" sa nachádzajú znaky lesných požiarov a pútavé svetelné pásy, ktoré zabezpečujú nočnú viditeľnosť hasičov.

 • Po 50-násobnom umytí môže zachovať národný štandard spomaľujúci horenie a čas doutnania a pohorenia môže dosiahnuť menej ako 2 sekundy.

 • Háčiky a spony sa používajú na uľahčenie pripojenia a uvoľnenia. Spony a háčiky nie sú horľavé a nedajú sa ľahko roztaviť. Kľúčové diely sú pokryté švami a dvakrát prešité;

 • Nohavice sú pokryté hovädzinou, aby sa zabránilo roztrhnutiu kríkov a tŕnia. V podpazuší je rozkrok dvojitý. Na kryte karosérie je dostatok prekrývajúcich sa častí kolien a iných textílií na zvýšenie pevnosti. Dvojvrstvová konštrukcia: dvojvrstvové ramená, ktoré umožňujú členom tímu zvýšiť ochranu ramien pri nosení nástrojov a zariadení; nohy sú dvojvrstvové a môžu byť naplnené termálnymi materiálmi, aby sa znížil prestup tepla a boli vhodné na použitie veternými hasičmi.

 • Vrch je navrhnutý s medenou sponou a ľahko sa nasadzuje a odoberá, čo šetrí čas.

 • Vrchol má náramky a hrudné popruhy, a na zadnej strane je slovo "lesný požiar", ktorý je vysoko ikonický a zdôrazňuje vlastnosti priemyslu. Límec sa môže postaviť a môže byť kombinovaný s šálkou prilby, aby sa vytvorila ochrana.

 • Pridajte reflexnú handričku na nápadnú pozíciu protipožiarneho obleku pre ľahkú identifikáciu a umiestnenie.


Špecifikácia produktu

Meno Produktu

Lesná hasiaca služba pracovné odevy

Model výrobku

YY1003

typ

Bunda a ochranné nohavice

tkanina

100% bavlna, t / c, Nomex alebo aramid s retardérom horenia a požadovanou tkaninou

GSM

150grs, 200grs, 250grs, 300grs, 350grs alebo požadované.

farba

oranžová alebo požadovaná farba

veľkosť

Vaša veľkosť

vlastnosť

Odolný voči ohňu, priedušný, antistatický

logo

Žiadne logo ani požadované logo

prihláška

Nosiť v lesnom požiari

dodávka

Factory priamy zákazkový servis

Prístavné mesto

Shenzhen, Čína2, Údržba produktu


 • Po každom použití skontrolujte stav ohňovzdorného obleku a skontrolujte, či nie je opotrebovaný.

 • Ak chcete odstrániť nečistoty, ktoré zostali na ohňovzdornom oblečení, použite vodu z vodovodu a neutrálne mydlo, ak je to potrebné, použite čistiaci prostriedok. Prací prostriedok by sa mal používať iba v kontaminovaných častiach. Dávajte pozor, pretože čistiaci prostriedok môže poškodiť hliníkový povrch.

 • Ak je ohňovzdorný oblek v kontakte s chemikáliami alebo ak sa zistia bubliny, celý povrch z hliníka by sa mal vyčistiť. Ak na požiarnej zbrane zostane olej alebo mastnota, umyte ju jemným mydlom.

 • Pred opätovným uskladnením musí byť ohňovzdorný odev dôkladne vysušený. Najlepšie nie je skladať.

 • Ak má povrch ohňovzdorného oblečenia malú plochu, ktorá nie je veľmi vážna alebo nespôsobuje opotrebovanie, môže sa opraviť striekacou pištoľou pokovenou hliníkom. Ak je vonkajšia strana ohňovzdorného obleku poškodená, vymeňte protipožiarny oblek.3, Detail produktu


požiarny oblek 详情 描述 图

4, Profil spoločnosti

Shenzhen Youyi Uniform Co, Ltd je Čína jednotný továreň, ktorá bola postavená v roku 2000, viac ako 18 yeas skúsenosti vo výrobe bezpečnostných ochranných odevov pre továreň, spoločnosť, sociálne spoločenstvo a vláda deparetment.
Youyi produkty sú v súlade s normami priemyselnej bezpečnosti čínskych GA, GB, európskych EN, US NFPA, austrálskych AS, nových ZZealand NZS a Candian CGSB etc.Youyi dúfam, že vám bude slúžiť s profesionalitou kvality.
Berieme politiku "pozornosť na kvalitu, pozornosť k bezpečnému" .Poskytujeme kvalitné produkty služby pre našich customers.We rozšíriť náš trh s poctivosťou úprimne, s praktickou mysľou, s inovatívnosťou usilovnosť.

公司 图片

QQ 图片 20180416082319.jpg

5, FAQ


Q: Môžete urobiť inú farbu?

A: áno, môžeme urobiť podľa vašej obľúbenej farby.
Q: Môžete ponúknuť vzorku?
Áno, môžeme.
Q: Aký je funkčný odev?
A: odolné voči ohňu, vodotesné, vetruvzdorné, antistatické.


6, Kontakt


Akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás.

Mobil: +8613677054910

WhatsApp: +8613677054910

Wechat: +8613677054910 (najrýchlejší spôsob odozvy)

Email: davin @ youyigarment.com


Vyšetrovanie